Друк

Глава 11 «Співробітництво у видобувній а металургійній галузі»

Запропоновані зміни:

  • Сторони будуть розвивати і зміцнювати співробітництво в галузі гірничодобувної промисловості  та металургії, з метою зміцнення взаєморозуміння, поліпшення бізнес-середовища, обміну інформацією та співпраці з неенергетичних питань, що стосуються, зокрема, видобутку металевих руд і промислових мінералів. Така співпраця здійснюється, виключаючи упереджене ставлення до співпраці у вугільному секторі, що викладена у ст. 339 цієї УА.
  • З цією метою Сторони співпрацюють по наступним напрямам:
  1. Обмін інформацією щодо типових ситуацій в гірничодобувній та металургійній промисловості.
  2. Обмін інформацією про перспективи розвитку європейської та української гірничо-металургійної галузей з точки зору споживання, виробництва та ринкових прогнозів.
  3. Обмін інформацією про заходи, вжиті Сторонами з метою сприяння процесу реструктуризації в цих секторах.
  4. Обмін інформацією і найкращими практиками щодо сталого розвитку гірничо-металургійної галузі в Україні та ЄС.

Оцінка можливих наслідків:

Для бізнесу. Налагодження більш тісного інформаційного обміну між країнами у сфері  гірничодобувної промисловості  та металургії дозволить вітчизняним компаніям, що працюють у цих секторах, своєчасно отримувати інформацію щодо довгострокових урядових планів з довгострокового розвитку цих секторів (включаючи прогнози розвитку ринків в Україні та ЄС), можливої реструктуризації та зміни відповідних урядових політик. Це має покращити середовище роботи для таких компаній, знизити рівень непередбачуваності (і, відповідно, рівень ринкового ризику) та налагодити платформу для обміну інформацією між компаніями та державою.

Для домогосподарств. Наслідки не передбачаються.

Для державного сектору. Співпраця з ЄС у галузі гірничодобувної промисловості  та металургії дозволить налагодити ефективний обмін інформацією та найкращими практиками із відповідними державними органами ЄС, що дозволить значно поліпшити якість і передбачуваність урядових політик у цій сфері.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua