Друк

Глава 24 «Культура»

Запропоновані зміни:

  • Сторони зобов'язуються сприяти культурному співробітництву з метою зміцнення взаєморозуміння і сприяти культурному обміну, а також мобільності митців і художників між ЄС і Україною.
  • Сторони заохочуватимуть міжкультурний діалог між приватними особами і організаціями, що представляють організоване громадянське суспільства і культурні установи ЄС і України.
  • Сторони будуть тісно співпрацювати в рамках відповідних міжнародних форумів, включаючи Організацію Об'єднаних Націй, Наукову і культурну організацію (ЮНЕСКО) та Раду Європи (РЄ), зокрема, в цілях розвитку культурного розмаїття і збереження культурної та історичної спадщини.
  • Сторони прагнуть налагодити регулярний діалог з питань культурної політики метою стимулювання розвитку індустрії культури в ЄС і Україні. З цією метою Сторони повинні належним чином імплементувати Конвенцію ЮНЕСКО про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження від 2005 р.

Оцінка можливих наслідків:

Для бізнесу. Удосконалення державної культурної політики дозволить вдосконалити збереження історичної та культурної спадщини, що має  стати сприятливим фактором для розвитку туристичної галузі.

Для домогосподарств. Домогосподарства отримають можливості щодо кращої мобільності представників творчих процесій в рамках ЄС, а також вигоди від покращення розвитку культурного розмаїття і збереження культурної та історичної спадщини.

Для державного сектору. Державний сектор отримає можливість налагодження регулярного діалогу з країнами-членами ЄС щодо здійснення культурної політики та можливість обміну досвідом і кращими практиками у сфері культури, та підтримку ЄС для збереження історичної та культурної спадщини. 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua