Друк

Глава 26 «Співробітництво з питань громадянського суспільства»

Запропоновані зміни:

  • Сторони мають заохочувати співробітництво у сфері громадянського суспільства, спрямоване на вирішення наступних завдань:
  1. Зміцнення контактів і заохочення взаємного обміну досвідом між усіма секторами громадянського суспільства у країнах-членах ЄС та в Україні.
  2. Залучення організацій громадянського суспільства до реалізації положень цієї Угоди, включаючи її моніторинг, і розвитку двосторонніх відносин Україна – ЄС.
  3. Забезпечення кращої обізнаності і розуміння України, в тому числі її історії та культури, в країнах-членах ЄС.
  4. Забезпечення кращої обізнаності і розуміння Європейського союзу в Україні, в тому числі цінностей, на яких він ґрунтується, механізмів функціонування і політик.
  • Сторони сприяють розвитку діалогу і співпраці між зацікавленими сторонами громадянського суспільства від обох сторін, як невід'ємної частини відносин Україна - ЄС, шляхом:
  1. Зміцнення контактів і взаємного обміну досвідом між організаціями громадянського суспільства в країнах-членах ЄС і в Україні, зокрема шляхом проведення професійні семінарів, тренінгів тощо.
  2. Сприяння інституційному будівництву і зміцненню організацій громадянського суспільства, в тому числі, серед іншого, шляхом пропаганди, неформального спілкування, візитів, семінарів тощо.
  3. Створення умов для ознайомлення українських представників громадянського суспільства з процесом консультацій і діалогу між соціальними, і цивільними партнерами в ЄС, з метою інтеграції громадянського суспільства в політичний процес в Україні.

Оцінка можливих наслідків:

Для домогосподарств. Більш активне залучення домогосподарств до громадянського життя, участь в програмах обміну представників громадянського суспільства з країнами-членами ЄС, забезпечення кращої обізнаності громадян із принципами функціонування та інституційною побудовою ЄС.

Для державного сектору. Збільшення впливу та сили голосу організацій громадянського суспільства при прийнятті державних рішень, що має підвищити якість прийняття таких рішень.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua