Друк

Глава 15 «Політика з питань аудіовізуальної галузі»

Запропоновані зміни:

  • Сторони співпрацюватимуть та здійснюватимуть регулярний діалог з метою сприяння розвитку аудіовізуальної індустрії в Європі і заохочувати спільне виробництво в галузі кінематографу та телебачення.
  • Співпраця може включати, зокрема, питання про підготовку журналістів та інших професіоналів в друкованих та електронних засобах масової інформації (ЗМІ), а також підтримку ЗМІ (державних і приватних) з метою зміцнення незалежності, професіоналізму та зв'язків з європейськими ЗМІ у відповідності до європейських стандартів, в тому числі стандартів Ради Європи.
  • Поступове наближення до ЄС та Європейської нормативно-правової бази в галузі аудіовізуальної політики здійснюються, зокрема, у порядку викладеному у Додатку XXXVI цієї УА.

Оцінка можливих наслідків:

Для бізнесу. Компанії, що працюють на ринку аудіовізуальної індустрії в Україні мають отримати вигоди від наближення національного законодавства до норм ЄС, особливо що стосуються норм захисту прав інтелектуальної власності, а також від можливих спільних проектів з країнами-членами ЄС в галузі кінематографу та телебачення, програм підготовки журналістів.

Для домогосподарств. Домогосподарства зможуть отримувати аудіовізуальний контент кращої якості, зокрема, як наслідок впровадження в українську практику регулювання стандартів ЄС.

Для державного сектору. Держава зможе здійснювати ширшу кооперацію та залучати досвід країн-членів ЄС щодо створення проектів громадських СМІ та досвід регулювання ринків аудіовізуальної продукції в ЄС.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua