Друк

Глава 28 «Участь в агенціях та програмах ЄС»

Запропоновані зміни:

  • Україна повинна бути допущена до участі в органах ЄС, пов'язаних із імплементацією цієї Угоди та інших органах ЄС, якщо їх створення дозволяє законодавство, і як це визначено таким законодавством. Україна повинна приєднатися до окремих угод з ЄС з метою участі в кожному такому агентстві, включаючи обсяг фінансових внесків.
  • Україна повинна мати можливість брати участь у всіх поточних і майбутніх програмах ЄС, відкритих для участі України згідно з відповідними положеннями прийняття цих програм. Участь України в програмах ЄС має бути у відповідності до положень, викладених у доданому Протоколу III у Рамковій угоді між Європейським Союзом і Україною про загальні принципи участі України у програмах Європейського Союзу від 2010 року.
  • ЄС повинен інформувати Україну про випадки створення нових установ і започаткування нових програм ЄС, а також про зміни в умовах участі в програмах ЄС і окремих агенцій, згаданих в ст. 450 і 451 цієї УА.

Оцінка можливих наслідків:

Для державного сектору. Дані положення відкривають ширшу можливість для держави Україна щодо налагодження співпраці із агенціями ЄС та участі в існуючих та нових програмах ЄС. Це дозволить скоротити зайві бар’єри для посилення такої співпраці на міжнаціональному рівні. 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua