Друк

Глава 19 «Ріка Дунай»

Запропоновані зміни:

  • Враховуючи транскордонний характер басейна річки Дунай і його історичне значення для прибережних громад, Сторони повинні:
  1. Активізувати імплементацію міжнародних зобов'язань, прийнятих державами-членами ЄС і Україною у сфері навігації, рибальства, охорони навколишнього середовища, зокрема водних екосистем, включаючи збереження водних біоресурсів, для досягнення гарного екологічного стану, а також сталого розвитку інших відповідних сферах людської діяльності.
  2. Забезпечити підтримку, за необхідності, ініціативи з розвитку двосторонніх і багатосторонніх угод і механізмів, з метою заохочення сталого розвитку, із особливим акцентом щодо дотримання традиційного способу життя прибережних громад, і прагнення до економічної активності за допомогою комплексного використання басейну річки Дунай.

Оцінка можливих наслідків:

Для бізнесу. Імплементація запропонованих напрямів співпраці дозволить створити сприятливі умови для зростання вантажообігу через даний транспортний коридор, збільшення доходів транспортних і торгівельних компаній, та прискорення товаропотоків в цілому між Україною та ЄС.

Для домогосподарств. Активізація економічної діяльності в басейні річки Дунай буде сприяти зростанню рівня зайнятості і добробуту прибережних громад із одночасним забезпеченням сталого екологічного розвитку цієї території.

Для державного сектору. Співпраця з ЄС в даній сфері дозволить активізувати товарні потоки в басейні річки Дунай та збільшити вагу цього транспортного коридору для зростання торгівельних потоків між Україною та ЄС.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua