Друк

Інституційні положення

Зміст домовленості:

  • Сторони погодились встановити на рівні експертів Діалог з питань торговельних заходів у якості форуму з питань співробітництва у сфері торговельних заходів.
  • Мета діалогу – підвищити рівень знань і розуміння сторонами законів, методів і підходів, що використовуються сторонами стосовно торговельних заходів, покращення співробітництва між відповідними органами, обговорення міжнародних тенденцій у сфері торговельного захисту, питання використання цієї Глави, інші пов’язані питання.
  • Засідання відбуватимуться за необхідністю відповідно до заздалегідь спільно узгодженого графіку.

Оцінка можливих наслідків:

Для бізнесу. Створення постійно діючого експертного форуму з питань співробітництва у сфері торговельних заходів, за умови активної участі бізнес-асоціацій, сприятиме кращому розумінню бізнесом відповідних норм і практик ЄС, а отже підвищить можливості бізнесу захищати свої інтереси на цьому ринку.

Для державного сектору. Інституційна співпраця на рівні експертів є ще одним механізмом підтримки постійного діалогу з ЄС з питань застосуванням інструментів торговельного захисту, що створює підґрунтя для кращого захисту інтересів українських виробників в ЄС.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua