1) Взаємне визнання сертифікатів електронних підписів, що випускаються публічно та спрощення транскордонних послуг із сертифікації.
2) Відповідальність посередників, що надають послуги із передачі та зберігання інформації.
3) Нагляд над несанкціонованими електронними комерційними зв’язками.
4) Захист інтересів споживачів у сфері електронної торгівлі.
5) Будь-які інші питання, що стосуються розвитку електронної торгівлі.
Таке співробітництво може здійснюватись, в тому числі, шляхом взаємного обміну інформацією щодо розвитку відповідних регуляторних норм, а також їх впровадження.
Для бізнесу (компаній). Спрощення та уніфікація регулювання ринку електронної торгівлі повинна створити певні стимули для зростання цього відносно молодого ринку. Сьогодні різні регуляторні моделі, що застосовуються в Україні та країнах-членах ЄС для регулювання електронної торгівлі в значній мірі перешкоджають більш стрімкому зростанню обсягів електронної торгівлі, ніж це могло б мати місце. Очевидно, також, що взаємне відкриття ринків призведе до більшої участі європейських компаній в розвитку українського ринку електронних послуг, що на сьогодні є досі ненасиченим.
Для домогосподарств. Домогосподарства зможуть отримати більший вибір для здійснення роздрібних покупок в мережах електронної торгівлі, а також доступ до більш просунутих платіжних технологій, розвиток яких сьогодні стримується недостатнім розвитком платіжних систем та відповідної інфраструктури в Україні. Водночас, кінцеві споживачі в Україні отримають кращі можливості для захисту своїх прав при здійсненні платежів, зокрема у сфері захисту персональної інформації, чому сьогодні не приділяється достатньо уваги.
Для державного сектору. Застосування однакових підходів до регулювання діяльності компаній, що надають послуги електронної торгівлі, дозволить створити конкурентний клімат у цьому секторі та запобігти переміщенню вітчизняних компаній у сфері електронної торгівлі до інших юрисдикцій із менш обтяжливим регулюванням. Водночас, це буде вимагати від держави внесення відповідних змін до законодавства та створення відповідної системи регулювання.