Друк

Технічне співробітництво

Зміст домовленості:

  • Сторони підтвердили існуючи права та обов’язки в рамках Угоди СОТ про технічні бар’єри в торгівлі (ТБТ), а також зобов’язались зміцнювати технічне співробітництво у цій сфері шляхом посилення співпраці з нормативно-правових питань, стимулювання співпраці з відповідними організаціями, що займаються питаннями метрології, стандартизації, тестування, ринкового нагляду, сертифікації та акредитації, підтримка участі України у відповідних міжнародних організаціях, сприяння розвитку якісної інфраструктури систем стандартизації, метрології, акредитації, оцінки відповідності та ринкового нагляду в Україні.

Оцінка можливих наслідків:

Для бізнесу. Зміцнення технічного співробітництва між Україною та ЄС у сфері ТБТ сприятиме реформуванню, підвищенню якості та ефективності цих адміністративних послуг, що означає отримання якісніших послуг та, ймовірно, зменшення витрат для бізнесу.

Для державного сектору. Технічне співробітництво у сфері ТБТ з ЄС означає сприяння вже розпочатому реформуванню цієї сфери економічної політики,  підтримка реалізації Угоди СОТ про ТБТ та відповідних положень УА.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua