Друк

Компетенті органи

Зміст домовленості:

  • Сторони на першій зустрічі Підкомітету з управління санітарними і фіто-санітарними заходами мають проінформувати одна одну щодо структури, організації та розподілу повноважень між компетентними органами влади, та в подальшому надавати інформацію щодо змін.

Оцінка можливих наслідків:

Для бізнесу (компаній). Виконання цієї статті може призвести до вдосконалення державного управління у сфері СФЗ, що буде мати прямий вплив на ведення бізнесу. Наявність прозорої інформації щодо компетентних органів та відповідальних осіб за певні питання СФЗ спростить процес взаємодії бізнесу із владою.   

Для державного сектору. Вимога надання інформації щодо компетентних органів влади сприятиме покращенню прозорості державного управління у сфері СФЗ. Буде вдосконалено структуру та розподіл повноважень між відповідальними за питання СФЗ особами, а також організацію регулювання сфери СФЗ.  Крім того, вимога надання інформації щодо змін може сприяти скороченню частоти змін відповідальних за певний спектр питань осіб. Часта зміна посадових осіб (контактів) може розцінюватись міжнародною спільнотою (ЄС) як нестабільне регуляторне середовище країни у сфері СФЗ.

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua