Друк

Грантові конкурси

 • КОНКУРС ГРАНТІВ «Контроль громадськості за виконанням Угоди про Асоціацію»

  13.02.2017

  rfr_logo

  Конкурс завершено

   

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій 

  у співпраці з «Європейською правдою»,

  в рамках проекту «Просування реформ в регіони»,
  який фінансується Європейським Союзом в рамках програми
  «Підтримка громадянського суспільства в Україні»

  ОГОЛОШУЄ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ
  «КОНТРОЛЬ ГРОМАДСЬКОСТІ ЗА ВИКОНАННЯМ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»

  Мета конкурсу – збільшення залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо питань виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

  Максимальний розмір гранту (грн):

  750 000

  Оптимальний бюджет проекту (грн):

  300 000 – 500 000

  Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на 4-му засіданні Грантової комісії (орієнтовна дата – 05.06.2017):

  30.03.2017

   

  Пріоритети конкурсу

  Проекти, подані на спеціалізований конкурс «Контроль громадськості за виконанням Угоди про Асоціацію», мають бути спрямовані на збільшення впливу громадськості на хід проєвропейських реформ в регіонах завдяки проведенню моніторингу та здійсненню оцінки реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Порядку денного асоціації тощо, а також адвокації необхідних змін. Рекомендований перелік діяльності (не є вичерпним) включає:

  • моніторинг та оцінка реалізації стратегій, програм розвитку, планів дій та показників, пов'язаних з Угодою про асоціацію і Порядку денного асоціації, на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях;
  • моніторинг та оцінка реалізації законів та підзаконних актів, пов'язаних з Угодою про асоціацію і Порядку денного асоціації, на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях;
  • моніторинг виконання зобов’язань ЄС в рамках Угоди про асоціацію та оцінка впливу виконання / невиконання на регіони України;
  • моніторинг діяльності інституцій, створених або реформованих в процесі реалізації Угоди про асоціацію тощо;
  • моніторинг залучення громадськості до напрацювання та обговорення стратегій, програм розвитку, планів дій, показників, законів та підзаконних актів, пов'язаних з Угодою про асоціацію і Порядку денного асоціації, на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях.

  Проектна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проекту та його результати.

  Максимальний розмір гранту – 750 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 300 000 – 500 000 гривень).

  Максимальна тривалість проектів – 1 рік. Переможці конкурсу під час виконання грантової угоди мають право подати нову грантову заявку, що забезпечить збереження сталості або розширення проекту, який виконується.

  Останній термін подання проектів – 30 березня 2017 року.

  Вимоги до учасників конкурсу:

  До участі у конкурсі запрошуються ОГС, які мають:

  • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;

  • Cпроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);

  • Досвід практичної роботи у сфері запропонованого проекту буде конкурентною перевагою. Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з іншими регіональними громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, ЗМІ (у тому числі з інших областей України).

  Програма не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам та пов’язаним із ними ОГС.

  Переможці конкурсу матимуть можливість отримати додаткові знання щодо розбудови інституційної та професійної спроможності, покращити знання та розуміння питань щодо зближення Україна-ЄС та імплементації УА, відвідати регіональні дводенні конференції для отримувачів грантів та інших регіональних ОГС і ЗМІ. Учасники конкурсу повинні закласти в грантові заявки орієнтовні витрати (в т.ч. проїзд та проживання) на участь двох представників у кожній з наступних конференцій, які припадають на період виконання проекту:

  Місце проведення конференції

  Дата проведення конференції

  1

  Центральний регіон (Кропивницький)

  Вересень 2017 року

  2

  Північний регіон (Чернігів)

  Грудень 2017 року

  3

  Західний регіон (Чернівці)

  Березень 2018 року

  Витрати на сплату податку на прибуток є неприйнятними витратами; в разі необхідності сплати даних податків заявник має сплачувати їх власним коштом.

  Зверніть будь-ласка увагу на інструкцію про проведення конкурсу, аплікаційну форму, бюджет проекту (із рекомендаціями з підготовки бюджету проекту), стандартну грантову угоду, методику оцінки грантових заявок та критерії прийнятності, з якими ви можете ознайомитись нижче!

  Інструкція про проведення конкурсу   

  Додаток А. Аплікаційна форма  

  Додаток Б. Бюджет проекту  (Рекомендації з підготовки бюджету проекту)

  Додаток С. Стандартна грантова угода  

  Методика оцінки грантових заявок    

  Критерії прийнятності  

  Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу rfr@ier.kiev.ua. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf. Кожен додаток має надсилатись одним файлом. Максимальний розмір кожного із додатків до проектної пропозиції не може перевищувати 2,5 Mb.

  Подані на конкурс матеріали не рецензуються. Про результати розгляду кожної проектної пропозиції буде повідомлено електронною поштою.

  Рішення про підтримку або відхилення грантової заявки схвалюється колегіально Грантовою комісією, до якої запрошуються фахівці з питань європейської інтеграції та ЗМІ. Грантова комісія залишає за собою право надати заявнику вимоги щодо доопрацювання грантової заявки.

  Остаточне рішення щодо грантової заявки оскарженню не підлягає.

  Причини відмови в підтримці грантових заявок не повідомляються.

  Зверніть увагу, що консультації щодо оформлення грантових заявок не надаються телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, листи будь ласка надсилайте на електронну адресу rfr@ier.kiev.ua

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua