Друк

Грантові конкурси

  • Конкурс грантів «Запровадження європейських норм і практик на ринку праці. Спеціальний конкурс для асоціацій роботодавців та професійних спілок в Україні»

    04.09.2017

    Конкурс завершено

    Інститут економічних досліджень та політичних консультацій 

    у співпраці з «Європейською правдою»,

    в рамках проекту «Просування реформ в регіони»,
    який фінансується Європейським Союзом в рамках програми
    «Підтримка громадянського суспільства в Україні»

    ОГОЛОШУЄ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ
    «Запровадження європейських норм і практик на ринку праці. Спеціальний конкурс для асоціацій роботодавців та професійних спілок в Україні»

    Мета конкурсу – залучити асоціації роботодавців та професійні спілки України до процесів просування та моніторингу реформ у сфері соціальної політики та ринку праці , забезпечення рівних можливостей в цих сферах відповідно до зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

    Угода про асоціацію з ЄС передбачає комплексний порядок денний щодо поступового наближення за трьома основними напрямками: законодавство про працю, боротьба з дискримінацією та гендерна рівність, а також охорона здоров’я та безпека на робочому місці. Україна має забезпечити поступове наближення своїх нормативно-правових актів про працю до законодавства ЄС, а також ратифікувати конвенції МОП. Сторони домовилися «посилити діалог та співпрацю щодо забезпечення гідної праці, політики зайнятості, безпечних та здорових умов праці, соціального діалогу, соціального захисту, соціального залучення, гендерної рівності та недискримінації» (стаття 419 УА).

    Україна, зокрема, зобов’язалася запровадити директиви ЄС щодо індивідуальних умов зайнятості, договорів на фіксований строк, колективного звільнення, загальних засад рівності працевлаштування, принципів гендерної рівності, расової рівності, відпусток для догляду за дитиною, рамкової директиви щодо охорони здоров’я та безпеки на робочому місці, а також низки спеціальних директив (наприклад, щодо шкідливого впливу азбесту, шуму та інші).

    Максимальний розмір гранту (грн):

    750 000

    Оптимальний бюджет проекту (грн):

    300 000 – 500 000

    Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на 7-му засіданні Грантової комісії (орієнтовна дата – 19.12.2017):

    06.11.2017 р. – до 18.00

    Пріоритети конкурсу

    Проекти, подані на спеціалізований конкурс «Запровадження європейських норм та практик на ринку праці. Спеціальний конкурс для асоціацій роботодавців та професійних спілок в Україні», повинні:

    • виконуватись асоціацією роботодавців або профспілкою;
    • мати вплив на розвиток громадянського суспільства в Україні;
    • сприяти зростанню підтримки суспільства реалізації реформ, які пов’язані із впровадженням Угоди про асоціацію з ЄС;
    • стосуватись питань, пов’язаних із Главою 21 Розділу V Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;
    • мати регіональне охоплення;
    • передбачати аналітичний компонент (наприклад, аналіз відповідності умов на місцевому ринку праці зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію, моніторинг дій влади щодо імплементації Угоди в сфері соціальної політики тощо);
    • передбачати проведення результативної адвокаційної компанії (Примітка: результативна адвокаційна компанія передбачає, що вона завершується підписанням спільного документу між представниками влади та громадськості щодо співпраці або має документально підтверджене внесення пропозицій громадськості до порядку денного органу влади);

    Проектна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проекту та його результати (у тому числі, через проведення підсумкової прес-конференції, поширення історій успіху).

    Максимальний розмір гранту – 750 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 300 000 – 500 000 гривень).

    Максимальна тривалість проектів – 1 рік.

    Останній термін подання проектів – 06.11.2017 р. – до 18.00

    Вимоги до учасників конкурсу

    Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

    До участі у конкурсі запрошуються асоціації роботодавців та професійні спілки, які мають:

    • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;
    • спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);
    • запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період виконання проекту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче).
    • Досвід практичної роботи у сфері запропонованого проекту буде конкурентною перевагою. Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з іншими регіональними громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, ЗМІ.

    Програма не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам та пов’язаним із ними асоціаціям роботодавців та професійних спілок.

    Переможці конкурсу матимуть можливість отримати додаткові знання щодо розбудови інституційної та професійної спроможності, покращити знання та розуміння питань щодо зближення Україна-ЄС та імплементації УА, відвідати регіональні дводенні конференції для отримувачів грантів та інших регіональних ОГС і ЗМІ. Учасники конкурсу повинні закласти в грантові заявки орієнтовні витрати (в т.ч. проїзд та проживання) на участь одного (двох) представників у кожній з наступних конференцій, які припадають на період виконання проекту:

    Місце проведення конференції

    Дата проведення конференції

    1

    Західний регіон (Чернівці)

    Березень 2018 року

    2

    Східний регіон (ймовірно, Харків)

    Червень 2018 року

    3

    Південний регіон (ймовірно, Одеса)

    Жовтень 2018 року

    Зверніть будь-ласка увагу на інструкцію про проведення конкурсу, аплікаційну форму, бюджет проекту (із рекомендаціями з підготовки бюджету проекту), стандартну грантову угоду, методику оцінки грантових заявок та критерії прийнятності, з якими ви можете ознайомитись нижче!

    Інструкція про проведення конкурсу   

    Додаток А. Аплікаційна форма 

    Додаток Б. Бюджет проекту  (Рекомендації з підготовки бюджету проекту) 

    Додаток С. Стандартна грантова угода  

    Методика оцінки грантових заявок   

    Критерії прийнятності  

    Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу rfr@ier.kiev.ua. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf. Кожен додаток має надсилатись одним файлом. Максимальний розмір кожного із додатків до проектної пропозиції не може перевищувати 25 Mb.

    Подані на конкурс матеріали не рецензуються. Про результати розгляду кожної проектної пропозиції буде повідомлено електронною поштою.

    Рішення про підтримку або відхилення грантової заявки схвалюється колегіально Грантовою комісією, до якої запрошуються фахівці з питань європейської інтеграції та ЗМІ. Грантова комісія залишає за собою право надати заявнику вимоги щодо доопрацювання грантової заявки.

    Остаточне рішення щодо грантової заявки оскарженню не підлягає.

    Причини відмови в підтримці грантових заявок не повідомляються.

    Зверніть увагу, що консультації щодо оформлення грантових заявок не надаються телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, листи будь ласка надсилайте на електронну адресу rfr@ier.kiev.ua

    Дивіться також: 

Powered by

Activemedia
© 2020
Інститут
економічних досліджень
та політичних консультацій
адреса:
Рейтарська 8/5-А,
01054 Київ, Україна
тел.:
+ 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
факс:
e-mail:
+ 38 044 278-63-36
institute@ier.kyiv.ua
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на www.ier.com.ua